ČAKRU MASĀŽA JEB EŅĢELISKĀ ĶIRURĢIJA

Šo pārsteidzošo metodi radīja Vikija Engehama – mana Skolotāja un iedvesmotāja, cilvēks, kurš ap sevi rada mīlestības, gādības un maiguma auru. 2016. gadā es un vēl 15 cilvēki (vai – tikai 16 cilvēki) no visas pasaules tika iesvētīti kā Čakru masāžas Skolotāji. 

Strādājot ar šo metodi jau vairāk kā desmit gadus un vēlāk kļūstot par Čakru masāžas Skolotāju, es aizvien vairāk pārliecinos, ka esmu vien enģelisko enerģiju starpnieks. Tāpēc es palūdzu Vikijai nodēvēt Čakru masāžu par Eņģelisko ķirurģiju. No Vikijas puses guvu tam pilnīgu apstiprinājumu, turklāt vēl ar papildinājumu: „Mēs strādājam ar cilvēka gaismas ķermeni, un šo darbu, protams, veic eņģeļi”. 

Čakru masāžā tiek apkopota Vikijas bagātīgā pieredze ķermeņa terapijā, aromaterapijā, Luīzes Heijas metodēs un Aura-Somā.

Vikija Engehama piedzima Anglijā kara laikā un bija ļoti vājš bērns. Nebija nekādas pārliecības, ka viņa savas vājās veselības dēļ varētu izdzīvot. Papildus tam viņai tika liegts arī mātes siltums, kura tobrīd sēroja par citu savu bērnu – dvīņu zaudēšanu. Vikijas māte tā arī diemžēl nespēja atkopties no sērām, un klusā un kautrīgā Vikija drīz vien saprata, ka labāk ir netrokšņot un vispār nelikt par sevi manīt. 

Tad arī izveidojās viņas raksturs – Vikija kļuva par cilvēku, kurš vēlas atbrīvot visu cilvēci no skumjām un ciešanām. Reiz skolā viņa uzrakstīja sacerējumu par zemi, kurā gribētu dzīvot. Desmit gadus vēlāk, izejot pie vīra, viņa pārcēlās uz dzīvi Austrālijā – savu sapņu zemi. Viņa gan to neapjauta uzreiz, bet gan tad, kad nonāca pašā Austrālijas sirdī, Austrālijas centrālajā daļā – Alisspringsā – sarkanajā zemē, kura viņai sagrozīja galvu un lika uz mūžiem sevī iemīlēties. Te Vikija sāka atcerēties savas iepriekšējās šīs zemes dzīves, kuru laikā viņa bija guvusi zināšanas par Dabas spēkiem. 

Vikija pilnībā veltīja sevi kalpošanai cilvēkiem, daudz strādāja kā masiere un aromaterapeite, bet vēlāk kā skolotāja. Un reiz kāda nezināma iemesla dēļ viņa gluži vienkārši nespēja piecelties no gultas. Ārsti viņai diagnosticēja smadzeņu audzēju. Mēnesi atrodoties slimnīcā, Vikija centās ar kristālu, ēterisko eļļu un meditāciju palīdzību uzveikt mežonīgo nogurumu. Viņa katru dienu saņēma milzīgus ziedu pušķus un kartiņas ar vēlējumiem ātrāk atveseļoties, un Vikija aptvēra, cik daudz ir darījusi cilvēku labā, un nonāca pie secinājuma, ka tas ir bijis milzīgs pārgurums, ka ķermenim gluži vienkārši bija vajadzīga atpūta. 

Mēnesi vēlāk Vikija atgriezās mājas ar vienu vienīgu jautājumu: kā var palīdzēt cilvēkiem, tajā pašā laikā nezaudējot savus spēkus un enerģiju. 

Dienu un nakti viņa lūgšanās vērsās pie savas vārda māsas, Aura-Somas dibinātājas Vikijas Vollas, jo viņai taču bija burvju eliksīri ar kristālu un augu enerģijām. Viņa ticēja, ka Aura-Soma ir ne vien dvēseles, bet arī ķermeņa terapija. Un kādu nakti viņa sapnī redzēja daudz krāsu spirāļu, bet no rīta sēdās pie datora un sāka automātiski rakstīt vēstuli – tas bija Vikijas Vollas vēstījums, ko Vikija Enghema pierakstīja divas diennaktis no vietas. Divas dienas vēlāk bija gatava jauna terapijas metode – Čakru masāža, par kuru Vikija bija guvusi precīzu instrukciju – kā izmantot čakru pudelītes, pomanderus un kristālus, lai atgrieztu cilvēkam harmoniju un līdzsvaru visos tā eksistences līmeņos: fiziskajā, dvēseliskajā un garīgajā.

Pirmo Čakru masāžas semināru negaidīti apmeklēja 25 cilvēki. Pēc tam Vikija saņēma aicinājumus no dažādām Austrālijas vietām, kam sekoja Japāna un braucieni uz Eiropu. Kopš tā laika viņa ir veltījusi daudzus gadus šīs metodes speciālistu apmācībā visā pasaulē. 

KAS TAD ĪSTI IR ČAKRU MASĀŽA?

Tā ir ļoti patīkama divu stundu procedūra, kuras laikā tiek izmantoti 7 Aura-Somas čakru ekvilibriumi, 7 pomanderi, 7 čakru kristāli, čakrafons, kā arī tiek piesaukti 7 staru eņģeļi. Šī metode ļauj strādāt ar jebkādu jautājumu jebkādā stāvoklī un jebkurā vecumā: no bērna ieņemšanas brīža līdz aiziešanai no šīs pasaules. Čakru masāža ietver sevī visas Vikijas zināšanas, visu viņas pieredzi, mīlestību un rūpes par cilvēci. Tā ir sava veida visas viņas dzīves kvintesence. 

Šī procedūra ietver darbu visos smalkajos līmeņos, kurā piedalās septiņu staru eņģeļi. Sākumā veicam sava veida izpēti, noskaidrojam iemeslus, kāpēc čakras nedarbojas pilnvērtīgi, bet pēc tam tiešā nozīmē ieeļļojam „riteņus” ar Aura-Somas eļļām, ar elpošanas palīdzību atbrīvojam tos no negatīviem uzstādījumiem, šoka, traumām, pārdzīvojumiem, ar pomanderu palīdzību izveidojam saikni ar eņģeļiem un attīrām smalkos enerģētiskos laukus, nostiprinām savu darbu ar kristāliem un integrējam to augstākos plānos ar čakrafonu. 

Gadu gaitā praktizējot šo metodi ar daudziem klientiem, esmu to papildinājusi ar dažādiem instrumentiem un sākusi lietot Aura-Somas šķidro gaismu un Austrālijas Savvaļas Ziedu esences, kuras palīdz ieiet vēl dziļākā atsevišķu jautājumu atstrādāšanā, tāpat es izmantoju arī savu pieredzi Ģimenes sakārtošanā un zināšanas TetaHīlingā. Tādējādi visa mana praktiskā pieredze pirmās palīdzības sniegšanā cilvēkiem, kuri nonākuši sarežģītās dzīves situācijās, ir iekļāvusies paplašinātā Čakru masāžas versijā, kura ietver „ķirurģisku” iejaukšanos klienta smalkajos ķermeņos, atbrīvošanu no dvēseles ievainojumu „šķembām”, dezinfekciju no emocionālajiem toksīniem un dvēseles rētu dziedināšanu. 

Īpaši efektīva Čakru masāža ir gadījumos, kad cilvēks cieš no panikas lēkmēm, smagiem zaudējumiem, dziļas depresijas, smagām sirds saslimšanām un bezizejas situācijām, kad nav iespējams remdēt dvēseles sāpes, kā arī tuvojoties pārejai citā plānā. 

Šī procedūra piepilda, nomierina, atjauno un dziedina dvēseli. 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Shopping Cart
There are no products in the cart!