DARBS VISAS DZĪVES GARUMĀ

Aura-Soma – tas ir unikāls līdzeklis, ar kura palīdzību iepazīt pašam sevi. Aura-Somas unikalitāte slēpjas tās spējā neiejaukties un tajā pašā laikā būt par diagnostikas un terapijas līdzekli, kas balstās uz cilvēka individuālo izvēli. Intuitīvi radīta, Aura-Soma palīdz mums savienoties ar savu apziņu un visu mūžīgo. Šī dāvana pie mums nonāca divdesmitā gadsimta nogalē caur Vikiju Vollu. 

Nedaudz vairāk kā simts gadus atpakaļ Anglijā kādā hasīdu ģimenē piedzima septītais bērniņš. Tā bija meitenīte, kuru nosauca par Vikiju Vollu. Māte dzemdībās nomira, bet tēvs drīz vien apprecējās otrreiz. Pamāte bija ļoti stingra sieviete. Lai tik lielā ģimenē uzturētu kārtību, viņa parasti pret bērniem pielietoja vardarbīgas metodes. 

Vikijas tēvs – Kabalas meistars – bija dziednieks un palīdzēja Vikijai attīstīt savu intuīciju. Viņš nodeva meitai savas bagātīgās zināšanas par augu un kristālu īpašībām. Kad Vikijai bija 16 gadi, viņa aizbēga no mājām un nekad tur vairs neatgriezās. Viņa vairs nekad neieraudzīja savu mīļoto tēvu, tomēr vienmēr atcerējās viņa stāstīto par augu dziedinošajām īpašībām, par cilvēka un visa Eksistējošā dabu.

Pagāja vairāki gadi līdz notika dziļa sintēze starp zināšanām par augiem, ko Vikija bija ieguvusi no tēva un pašas padziļinātās medicīniskās izglītības, un pieredzi, kas bija gūta daudzu gadu garumā, darbojoties ar fizisko ķermeni. Strādājot par farmaceiti, ķirurgu-podologu, Vikija gatavoja saviem klientiem krēmus un emulsijas. Viņa neskaitāmas reizes dzirdēja savu klientu stāstus par brīnumainu izdziedināšanos. 

Vikija allaž tiecās izprast cilvēcisko būtību un vajadzības. Cilvēki juta viņas iedzimtās spējas dziedināšanā un reizēm lūdza viņu vienkārši pasēdēt līdzās un paturēt roku vai, piemēram, uzlikt roku uz sāpošās muguras. 

Smagie dzīves pārbaudījumi, diabēts un infarkti noveda pie redzes zuduma, tomēr, pasliktinoties fiziskajai redzei, palielinājās Vikijas spēja redzēt auru.

Vikija vienmēr bija sapņojusi atvērt klīniku, lai cilvēki varētu atveseļoties, bet, pilnībā zaudējot redzi, aptuveni 70 gadu vecumā viņai nācās doties pensijā. Viņa iegrima meditācijas pasaulē, fokusējoties uz savu spēju redzēt „gaismas ķermeni”. 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Shopping Cart
There are no products in the cart!