Austrālijas Savvaļas Ziedu Esences

Jau kopš neatminamiem laikiem ziediem cilvēku dzīvē ir bijusi liela nozīmē. Ar ko tie izpelnījušies savu nozīmību? Kāpēc tie mūs tik ļoti aizrauj? Kāpēc mēs izjūtam ar tiem tik dziļu radniecību?

Mūsu valodā vārdi zieds, uzziedēt, uzplaukt, uzplaukums saistās ar zieda tēlu. Arī apgaismota cilvēka tēls ir saistīts ar zieda simbolu, ar uzplaukušu tūkstoš lapu lotosu. 

Ir grūti iztēloties kādus svētkus vai svarīgu notikumu cilvēku dzīvē, kad netiktu pasniegti ziedi: sākot no mazuļa dzimšanas un beidzot ar cilvēka pavadīšanu viņa pēdējā ceļā, visi dzīves notikumi: dzimšanas dienas, pēdējais skolas zvans, jubilejas, kāzas – vienmēr tiek dāvināti ziedi. Ar ziedu palīdzību mēs izrādām savas jūtas, ar ziediem izrotājam savu māju, dārzu, parku, apģērbu, interjera priekšmetus. Mēs sajūsmināmies par ziedu formām, krāsām un aromātiem. Visās pasaules svētnīcās tiek ienesti ziedi. Ko tie simbolizē?

Simtiem miljoniem gadu atpakaļ mūsu planētu klāja augu veģetācija, bet uz tās nebija ziedu. Pirmais zieds uz Zemes parādījās tikai tad, kad klimatiskie apstākļi kļuva tam piemēroti. Brīdis, kad pirmais augs atvēra savu ziedošo pumpuru pretī saules stariem – tā bija kulminācija visā augu pasaules evolūcijā. 

Ar laiku uz Zemes izveidojās augiem daudz labvēlīgāki apstākļi. Jau daudz vēlāk šīs smalkās, maigās un aromātiskās radības, kuras mēs dēvējam par ziediem, nospēlēs ļoti svarīgu lomu cilvēces evolūcijā. Tie daudz spēcīgāk piesaistīs un aizraus cilvēkus, jo zieds cilvēkam bija pirmā lieta, ko viņš sāka novērtēt, un ne tikai tāpēc, ka tas deva praktisku labumu un bija kaut kādā veidā saistīts ar izdzīvošanu. Ziedi atklāja cilvēka pasaulei skaistumu un daudziem māksliniekiem, literātiem un mistiķiem kalpoja kā iedvesmas avots.

Jēzus aicināja vērot ziedus un mācīties no viņiem, kā būtu jādzīvo, Buda klusējošā sprediķa laikā pacēla ziedu un sāka to uzmanīgi vērot. Pēc kāda laika viens no mūkiem pasmaidīja. Tiek uzskatīts, ka viņš bija vienīgais, kurš saprata šo sprediķi, un kā vēsta nostāsti, šis smaids tika nodots no paaudzes paaudzē un vēlāk kļuva par Dzena avotu. 

Zieda skaistuma apjausma atmodināja cilvēkos apjausmu arī par to iekšējo skaistumu, kas ir daļa no pašu svētās būtības, no pašu patiesās iedabas.  

Skaistuma, prieka un mīlestības pārdzīvojums ir cieši saistīts ar ziediem. Caur savu formu, krāsu un aromātu ziedi izpauž pašu svētāko un augstāko, kas mūsos ir. Vērojot ziedus, mēs varam atklāt skaistumu sevī. Ziedi mums ir kļuvuši par tiltu starp fizisko un smalko pasauli, kurai nepiemīt nekāda forma. 

Es tos saucu par eņģeļiem, kuri noenkurojušies uz Zemes. Viņi vienlaicīgi ir gan garīgas būtnes, kas barojas ar gaismu, gan zemes būtnes, kurām piemīt sava forma, krāsa un aromāts. Tie stingri turas zemē un līdzīgi kā antenas uztver Garīgās pasaules vēstījumus un nodod tos cilvēcei.

Tāpat kā ziediņš tiecas pretī gaismai un dāvā savu skaistumu pasaulei, tā arī cilvēks tiecas pretī garīgiem augstumiem un dalās savas dvēseles aromātos ar apkārtējo pasauli. Tikai ne visi cilvēki atceras, ka ir gaismas būtnes. Dzīvē mēdz būt brīži, kad smagas emocijas, pārdzīvojumi, satricinājumi un bailes aptumšo viņu iekšējo gaismu, atdala no Avota un noved pie ciešanām. Šo tumsu var kliedēt ar šķidrās gaismas palīdzību – ar augu esencēm.

Jans Vaits ir austrāliešu ārsts-naturopāts, kinezioloģijas pasniedzējs un naturopātijas zinātnieks, homeopāts un dziednieks piektajā paaudzē. Janam ir spējas uztvert augus un viņu vēstījumus attiecībā uz to dziedinošajām īpašībām. Viņš rada ziedu esences no visiem Austrālijas reģioniem. Un tas viss notiek vissenākajā kontinentā, kur aug ziedi, kas savā evolūcijā izgājuši fantastisku ceļu un adaptējušies jauniem klimatiskiem nosacījumiem pēc tam, kad Gondvāna atdalījās no kopējā kontinenta.  

Janam Vaitam kopš dzimšanas ir dotas spējas sazināties ar ziedu devām – ar smalko pasauli, kurā dzīvo Gars. Pēc tam, kad Jans saņem atļauju no zieda devas, viņš tai noplūc galviņu un ievieto stikla bļodā ar ūdeni. Saules stari zieda vēstījumu nodod ūdenim – substancei, kura lieliski uztver informāciju. Tādējādi mēs iegūstam vēstījumu, ko sniedz ziedi, garīgās pasaules smalkākās radības, kas palīdz kliedēt emociju un pārdzīvojumu tumsu, atbrīvojot cilvēku no šī smaguma un atgriežot viņā laimes, prieka un mīlestības sajūtu. 

Esences var lietot jebkurš cilvēks jebkurā vecumā. Tās ir absolūti drošas, un tām nav nekādu blakņu, ir vienīgi atbrīvotības, prieka, brīvības, pārliecības un uzticības sajūta.

Esences skar tādas tēmas kā seksualitāte, savstarpējās attiecības, dzīves misija. Atbrīvojot no negatīvas pārliecības, domām un emocijām, tās palīdz ieiet jaunā dzīves kvalitātē. 

Tiem, kuri veltījuši savu dzīvi, lai palīdzētu citiem cilvēkiem, Austrālijas Ziedu esences būs lielisks palīginstruments. Iepazīties ar esenču īpašībām var astoņu nedēļu garā vebinārā, kur mēs skatām cilvēka struktūru caur čakru sistēmu, disfunkcijas konkrētā zonā un esences, kuras palīdz atbrīvoties no traucējumiem konkrētajā cilvēka dzīves sfērā. 

Ziedu esences palīdz cilvēcei attīrīt apziņu no karmiskiem negatīviem paterniem, atklāt svarīgas cilvēciskas īpašības: spēju mīlēt, priecāties par dzīvi, apjaust savu iekšējo skaistumu, saprast savu sūtību, būt par sevi pārliecinātam, veselam un laimīgam.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Shopping Cart
There are no products in the cart!