Play Video

ČAKRAFONI

Cilvēks nav tikai un vienīgi fizisks apvalks. Cilvēkam ir tādas smalkās struktūras kā dvēsele, emocijas, prāts, domas, cilvēkam ir arī krāsas apvalks, gaismas un skaņas ķermenis. Visi šie slāņi ir savā starpā saistīti. Prāts turpina domas, kuras rada emocijas, bet tās, savukārt, ietekmē visu organisma bioķīmiju un spriedzi fiziskajā ķermenī. Šo spriedzi mēs izdzīvojam jau kopš agras bērnības, mijiedarbojoties ar apkārtējo pasauli: ar saviem tuviniekiem, paziņām un svešiniekiem, izdzīvojot sarežģītas dzīves situācijas. Katrs organisms reaģē atšķirīgi. Un kādā dzīves brīdī mēs pilnībā zaudējam to dabīgo skanējumu, ar kādu šajā pasaulē ienāk nevainīgs mazulis. Skanējuma zaudējums sarūgtina visu mūsu cilvēcisko būtību. 

Kā ikvienam mūzikas instrumentam ir savas uzskaņošanās iespējas, arī mums visiem ir dota šāda iespēja. Tikai, kas ir tas, uz ko mēs uzskaņojamies! Harmonija, prieks, mīlestība, iedvesma. Visiem šiem pārdzīvojumiem ir savs noteikts vibrāciju biežums, un līdz ar to ir jābūt arī instrumentam, kurš palīdzētu pārnest mūsu emocionālos viļņus citās frekvencēs. 

Tas ir čakrafons.

Čakrafona radītājs Joga Dass savā dzīvē guvis šādu pieredzi: reiz 16 gadu vecumā, pārnākot no skolas, viņš spontāni pameta savu ķermeni. Par saviem dvēseliskajiem pārdzīvojumiem viņš stāsta šādi: „Es kaut kur lidoju. Man līdzās bija būtnes, kuru sabiedrībā es jutos pilnīgā drošībā. Mani aizveda pie Avota”. Savā fiziskajā ķermenī Joga Dass atgriezās, saglabājot atmiņā to, kur viņš pabija un kādu dvēselisko ekstāzi piedzīvoja, un kopš tā brīža sāka meklēt to, kas arī uz šīs Zemes varētu līdzināties piedzīvotajam. 

Pēc nerimtīgiem meklējumiem 25 gadu garumā viņš izveidoja metāla caurules, kuras pēc sava skanējuma atgādināja viņam vairākus gadus atpakaļ izjustos pārdzīvojumus. Tā radās Čakrafons. 

Čakrafona vibrācijas atbilst Zemes vibrācijām. Visas cilvēku bēdas rodas no tā, ka viņi pārāk daudz domā un pārdzīvo, savukārt, pārāk maz atrodas dabā, ieslēgušies savās akmens kastītēs dažādu gadžetu un ierīču ielenkumā. Tas viss cilvēci ir novedis pie stresa, slimībām, depresijām un tamlīdzīgiem traucējumiem. Tādā stāvoklī cilvēki nespēj izveidot harmoniskas attiecības, viņi neizprot ne paši sevi, ne savas dzīves jēgu. 

13 Visuma Galaktiskie Čakrafona Toņi atgriež cilvēkā viņa sākotnējās vibrācijas – dvēseles un ķermeņa harmoniju. 

Čakrafons ir mūzikas instruments, kuru var spēlēt ikviens. Čakrafona sistēmā nav ierasto nošu, tāpēc disonanse nav iespējama. Šis instruments ir uzskaņots mūsu Planētas vibrāciju biežumam – šajā frekvencē šalko mežs, burbuļo upe, zum bites un smaržo ziedi. Tāpēc, tikko kā iesākat spēlēt čakrafonu, jūs izjūtat harmoniju un mieru. 

Katrs čakrafona tonis ir piestiprināts atsevišķai pamatnei, tādējādi to var izmantot katra cilvēka enerģētiskā centra „iezvanīšanai”. Tā ir kā sava veida „tehniskā apskate” – tur, kur jūtams aizsprostojums, jūs dzirdat mēmu skanējumu, bet, turpinot spēlēt čakrafonu, jūs atbrīvojaties no attiecīgā traucējuma. Sīkāk par to iespējams uzzināt seminārā. 

Procedūras nolūkos jūs varat apguldīt cilvēku un novietot uz viņa ķermeņa atsevišķus čakrafona toņus. Ir labi zināms, ka 70% no mūsu organisma ir ūdens. Un tāpat ir zināms, ka ūdens ir lielisks vadītājs, līdz ar to čakrafona vibrācijas tiek nodotas visiem ķermeņa iekšējiem šķidrumiem, katra sīkākā šūniņa sāk vibrēt 8Hz frekvencē. Jebkādi emocionāla un fiziska rakstura traucējumi saistīti ar saikni ne vien starp šūnām, bet arī visiem orgāniem un sistēmām. Cilvēks ir zaudējis savu skanējumu. Čakrafona vibrācijas šo saikni atjauno, un viss organisms, visas sistēmas atsāk vienotu skanējumu, gluži kā orķestris, kurš uzskaņojas kamertonim. 

Procedūra ar čakrafoniem būs vēl iedarbīgāka, ja izmantosiet kristāla nūjiņas, aromātus un esences, jo tad smalkie ķermeņi gūs arī kristālu un augu vibrācijas. Esences un pomanderi attīra un piepilda cilvēka auru, kas rada harmoniju visos līmeņos – dvēseles, gara un ķermeņa, čakrafons, savukārt, palīdz integrēt aromātu un kristālu īpašības daudz smalkākās struktūrās. Cilvēks ātri vien sajūt, kā atjaunojas viņa enerģētiskais līdzsvars, kā izlīdzinās emocionālais fons un nomierinās domas. Šādā stāvoklī cilvēks var atjaunot saikni ar sevi, labāk izprotot sevi un savas vajadzības. 

Čakrafons ir viegli lietojams bērniem. Viņi var paši to spēlēt, un dara to ar milzīgu prieku. Ja mazulis vēl nav pieradis ilgāku laiku nogulēt mierīgi, toņus var izvietot aplī – apkārt viņam. Čakrafona toņi jūs burtiski ieskauj skaņu kokonā. 

Ir ne tikai mazais čakrafons, bet arī vidējais un lielais, kurš izvietots uz grīdas novietojamā koka rāmī. Ja sekosiet savai intuīcijai, tad varēsiet spēlēt jebkuru no tiem. Kā saka pats Joga Dass: „Ne jau mēs spēlējam čakrafonu, viņš spēlē mūs”. Bet, lai labāk izprastu šo instrumentu un iemācītos to pielietot daudz apzinātāk, apmeklējiet seminārus.

LIETOŠANAS REZULTĀTI:

Dziļa atslābināšanās
Piepildīšanās ar enerģiju
Spiediena mazināšana
Trauksmes mazināšana
Nomierināšanās
Miega normalizēšana
Nomierinoša iedarbība uz hiperaktīviem bērniem un bērniem ar invaliditāti
Ieved meditācijai līdzīgā stāvoklī
Izlīdzina bioritmus
Palīdz atgriezties pašam pie sevis

Joga Dass periodiski piedzīvo spēcīgas krīzes. Un parasti to rezultātā rodas jauns instruments. Padomājiet par savu dzīvi! Ir reizes, kad visās dzīves sfērās iestājas krahs, tad mums šķiet, ka ir neciešami smagi, ka to nav iespējams pārdzīvot. Bet vēlāk, paskatoties atpakaļ, mēs redzam noteiktas likumsakarības iziešanai jaunā līmenī. 

Jau vairāk kā 11 gadus es sadarbojos ar Jogu Dasu, katru reizi redzu tādas krīzes, bet drīz pēc tam viņš man paziņo, ka ir radies jauns instruments. Tā radās papildus komplekti no tādiem pašiem metāliskiem toņiem, kas izvietoti uz koka pamatnes, tāpat kā mazajam čakrafonam – zemtoņi un virstoņi, Mer-Ka-Ba, jauns, uz grīdas novietojams instruments Alfa-Omega, kas ārēji līdzinās lielajam čakrafonam, tikai tam ir atšķirīgs izvietojums. Pēc tam radās Lucifers-Arimans_Kristus, ko vēlāk pārdēvēja par Atpakaļ Paradīzē, savukārt, par visa radītā kroni ir kļuvis kristāla čakrafons un atsevišķi kristāla toņi, kam sekoja kristāla Mer-Ka-Ba, Alfa-Omega un Atpakaļ Paradīzē. 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Shopping Cart
There are no products in the cart!