Emocionālas Brīvības Tehnika

Jums kaut kas sāp, jums ir daudz negatīvu emociju, jūs katru dienu vajā ne visai patīkamas atmiņas?
Vai jūs zināt, ka visu var mainīt dažās minūtēs ar Emocionālas Brīvības Tehnikas (EBT) palīdzību?!

Tas ir viegli apgūstams paņēmiens, kurā izmanto vieglus piesitienus ādas bioloģiski aktīvajiem punktiem, kas atrodas ķermeņa priekšpusē.

Šai apbrīnojamajai metodei pamatus licis amerikānis Harijs Kreigs, kurš pēc ilgstošas dažādu paņēmienu pētīšanas par to, kā palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no negatīvām emocijām, nonāca pie secinājuma, ka “visu negatīvo emociju cēlonis ir traucējumi ķermeņa enerģētiskajā sistēmā”.
 
Dažiem šī tehnika var likties smieklīga vai dīvaina, bet tomēr ir vērts to pamēģināt. Interesanti, ka nebūt nav obligāti tai noticēt. Tā uzrādīs labus rezultātus pat skeptiķiem.

Šajā vienkārši apgūstamajā tehnikā ietilpst patiesi spēcīgs dziednieciskais potenciāls.

Koncentrējoties uz problēmu, kura mūs satrauc, un maigi iedarbojoties ar pirkstiem uz akupunktūras punktiem, mēs varam izdziedēties no psihiskām traumām un psihosomatiskām saslimšanām, atbrīvoties no ierobežojošiem aizspriedumiem un iemācīties izmantot savu potenciālu, lai gūtu panākumus darbā, mācībās un personiskajā dzīvē. 

Kā pārvarēt bailes, fobijas, kompleksus?

Mēs dzīvojam sarežģītā laikā   visapkārt stress, informācijas pārpilnība un vienlaicīgi arī neziņa.

 

Mēs nostrādājamies “par visiem 100%”. Mēs izdarām visu, kas ir no mums atkarīgs un… Tomēr neiegūstam tos rezultātus, par kuriem sapņojam. Brīžiem mēs izjūtam bailes, nemieru, satraukumu, pat depresiju.

Mēs mēģinām izdarīt kaut ko, ko uzskatām par vajadzīgu, bet nevaram piespiest sevi to izdarīt.

Bieži gribas palīst zem segas un neko nezināt, aizmirst par šo pasauli.

Dažbrīd emociju gūzma pārņem mūs un mēs vienkārši nevaram neko ar tām iesākt.

Vai ir kaut kas, kas var palīdzēt mums tādos brīžos?
Vai ir kaut kas, kas var palīdzēt mums pārdzīvot emocionālo traumu? Tuva cilvēka zaudējumu? Bankrotu? Bailes no kaut kā vai no kāda? Atmiņas, kuras gribas aizmirst, bet tās neatkāpjas…
Vai ir kaut kas tāds, kas varētu palīdzēt mums kļūt atkal stipriem?

TAGAD IR!

Un simtiem tūkstošu cilvēku ar savu piemēru to jau ir pierādījuši. Harijs Kreigs 1990. gada beigās izstrādāja apbrīnojamu metodi, kas ir pieejama katram. Viņš to nosauca ļoti vienkārši – EFT (Emotional Freedom Technique – Emocionālās Brīvības Tehnika EBT).

Aptuveni 10 gados šī tehnika rietumos ieguva neticamu popularitāti. Simtiem treneru apguva šo metodi un sāka izplatīt zināšanas visā pasaulē. Tūkstošiem terapeitu savā praksē sāka aktīvi izmantot EBT. Tika uzrakstītas desmitiem grāmatu par šo tehniku.

Harijs Kreigs saka: “Zāles īslaicīgi palīdz mazināt sāpju ķīmisko cēloni, bet tām ir ierobežotas iespējas jebkādu ilgstošu emocionālu cēloņu izraisīta kaitējuma mazināšanā. No otras puses, tieši EBT noņem šos emocionālos cēloņus. Lūk kāpēc tik bieži tiek sasniegti ilgstoši rezultāti sāpju atvieglošanai”.

Atšķirībā no daudzām vispārzināmām tehnikām un terapijas sistēmām, pēc EBT nepārņem nogurums un nespēks, par ko ļoti bieži sūdzas profesionālie terapeiti. Vēl jo vairāk, daudzi terapeiti atzīmē, ka pēc EBT metodes pielietošanas saviem klientiem, tie ne tikai nejūt nogurumu, bet gandrīz vienmēr jūtas vēl labāk, nekā pirms terapijas sākuma.

Kas gan ir EBT?

EBT apvieno alternatīvo medicīnu ar psiholoģiju, savienojot sevī noteiktu akupresūras punktu stimulāciju ar vienkāršiem psiholoģiskiem paņēmieniem, un parasti ātri un nesāpīgi ļauj sasniegt pozitīvas pārmaiņas domāšanā, emocionālajā un psihiskajā noskaņojumā, kā arī sagādā atvieglojumu pie daudzām fiziskām saslimšanām.

Emocionālas Brīvības Tehnikas galvenais raksturojums:

Patiešām vienkāršs veids iegūt visu to, ko jūs gribat no dzīves, tas nozīmē   būt laimīgam tieši tagad. Tā ir bāze, pamats!

Tāpēc ka vairākums no mums uztver laimi kā kaut ko tādu, ko mēs saņemsim kaut kur tur   nākamībā. Kad mēs tiksim pie mašīnas, kad mums būs māja, kad būs nauda, darbs, attiecības. Varat turpināt sarakstu… Un tad mēs būsim laimīgi!

Un vislielākā ironija, vislielākais joks ir tajā, ka tad, kad tu tur nonāc, tev gribas kaut ko vēl!

Un top skaidrs, ka pats vienkāršākais veids ir   būt laimīgam pašlaik!

Un jums pat nenieka nevajag, lai būtu laimīgi pašlaik!

Laime ir šeit un tagad!

Emocionālās Brīvības Tehnikai veltītie semināri ļaus jums izbaudīt laimes garšu. Palīdzēs jums atbrīvoties no bērnībā iemantotiem stereotipiem un izveidot jaunu pozitīvu attieksmi pret jebkurām Dzīves peripetijām, ļaus jums valdīt pār savām emocijām sarežģītās situācijās.

Savās konsultācijās es bieži izmantoju šo brīnumaino tehniku un iegūstu lieliskus rezultātus. Piemēram, kāda kliente ieradās pie manis ar kaudzi problēmām, kuru skaitā bija arī bailes izmantot liftu. Kad sazvanījāmies pēc mēneša, es pajautāju: „Nu kā, ar liftu braucat?” Viņa bija pārsteigta par šo jautājumu. Viņas bailes bija pilnīgi nemanot izgaisušas. Un ir daudz līdzīgu rezultātu: bailes atrasties lidmašīnā, garšas un smaržas zudumi, spēcīgas bailes, dusmas un izmisums. Pats brīnišķīgākais – tā ir patiesi ātra palīdzība – minūšu jautājums. Turklāt palīdzība ir tik viegla, ka cilvēks pat nepamana to brīdi, kad problēmas pēkšņi vairs nav. Es ar to strādāju gan savā ofisā, lidostā, lidmašīnā, restorānā, uz ielas, pa telefonu un caur Skype.

Ja vēlaties piedalīties seminārā vai iegūt konsultāciju – sadaļā kontakti norādīti visi iespējamie sazināšanās veidi.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Shopping Cart
There are no products in the cart!